Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Aleksandra Abramczyk czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Aleksandra Abramczyk to jeden z największych talentów Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Dla 17-letniej zawodniczki rok 2022 z pewnością był jednym z najlepszych w karierze.

2023/01/sportowiec-roku-105-kopia-jpg_63c7edc40a6b3

Już w marcu zawodniczka na co dzień trenująca pod okiem shihana Wiesława Orzoła mogła cieszyć się z pierwszego tytułu. Podczas Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Ostrowi Mazowieckiej Aleksandra nie dała żadnych szans rywalkom w kategorii kumite juniorek 16-17 lat -50kg.

Aleksandra po tym sukcesie nie spoczęła na laurach i kontynuowała swoje znakomite występy. Z Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin IKO PODLASIE CUP 2022 wróciła ze srebrnym medalem wywalczonym w kategorii kumite juniorek do 55 kg. Na drugim stopniu podium w kategorii juniorek (2005/2006) -55kg stawała również podczas XII Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów.

Zwieńczeniem fantastycznego sezonu w wykonaniu Aleksandry było zdobycie drugie miejsca w kategorii kumite juniorek do 50 kg na Pucharze Europy Karate Kyokushin IKO Juniorów w Myślenicach.

Z pewnością wysoka forma podopiecznej shihana Wiesława Orzoła jest dobrym prognostykiem przed kolejnym sezonem.

Aleksandra Abramczyk czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.612 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2022 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2022/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.