Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


MBP w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na spotkanie o powstaniu styczniowym na ziemi ostrowskiej pt. "Poszli nasi w bój..."

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza wszystkich na spotkanie z cyklu "Ścieżki historii i tradycji". Na spotkaniu pojawi się Andrzej Mierzwiński, który opowie o powstaniu styczniowym na ziemi ostrowskiej.

2023/01/poszli-nasi-w-boj-spotkanie-fot-miejska-biblioteka-publiczna-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_63c7f5e8b30be Fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej

W czwartek 26 stycznia o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej, przy ul. 11 Listopada 8 odbędzie się spotkanie z cyklu "Ścieżki historii i tradycji" pt. "Poszli nasi w bój...". Podczas spotkania Andrzej Mierzwiński opowie historie o powstaniu styczniowym na ziemi ostrowskiej. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.