Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Czy Michalina Chrobot zostanie Sportowcem Roku?

Michalina Chrobot należy do grona najbardziej doświadczonych zawodniczek Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczna Radosława Grabowskiego w 2022 roku zanotowała jeden z największych sukcesów w swojej dotychczasowej przygodzie ze sportem.

2023/01/sportowiec-roku-123-kopia-jpg_63c91e3dd4ca5

Kolekcjonowanie medali Michalina rozpoczęła w maju podczas VIII Akademickich Mistrzostw Polski. Rywalizację w kategorii kumite -65 kg zakończyła na trzecim miejscu. Życiową formę reprezentantka ostrowskiego klubu zaprezentowała na V Wagowych Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin organizacji World Kyokushin Budokai rozgrywanych w Dębicy. Michalina wystartowała w kategorii seniorek do 65 kg w konkurencji kumite. Do finału przeszła jak burza. Wszystkie rywalki pokonując przed czasem. W finale zmierzyła się z Klaudią Czarnecką, z którą zwyciężyła na punkty zostając Mistrzynią Europy.

Co ciekawe karate to nie jedyny sport, który gości w sercu 23-letniej zawodniczki. Michalina reprezentuje również występujący na co dzień w rozgrywkach AQUICK IV ligi kobiet klub piłkarski KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka. W rundzie jesiennej sezonu 2022/23 Chrobot siedmiokrotnie pokonywała bramkarki rywalek.

Michalina Chrobot czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.617 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2022 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2022/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.



Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.