Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Zagracie w lidze halowej?

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej poinformował o reaktywowaniu rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w 2023 roku. 

2020/04/pilka-nozna-jpg_5ea29c5d24282

Wznowienie „halówki”, po niemal dwuletniej przerwie, zaplanowane jest na początek lutego. Organizatorzy zapraszają zespoły zainteresowane udziałem w lidze. W rozgrywkach mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Deklaracje udziału należy przesyłać do 20 stycznia 2023 r na adres: b.pietkiewicz@mosir.ostrowmaz.pl.

Po weryfikacji zgłoszeń, spotkanie organizacyjne zaplanowane jest na 25 stycznia.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.