Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


MKS Małkinia z wygraną

Od zwycięstwa 1:0 rozpoczęli okres przygotowawczy gracze MKS Małkinia.

2023/01/mks-malkinia-jpg_63cd50621f598

Podopieczni Rafała Marcyniuka pokonali 1:0 GKS Stawiski. Jedyną bramkę w starciu z ekipą z podlaskiej Klasy Okręgowej zdobył Mateusz Rutkowski.

Pierwotnie w planach było spotkanie z Korą Korycin. W okresie przygotowawczym nasi rozegrają jeszcze sześć gier kontrolnych. Najbliższy odbędzie się 30 stycznia. W Długosiodle rywalem Michała Zawistowskiego i spółki będzie Rzekunianka Rzekuń.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.