Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Marcin Kapica czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Zawodnicy Klubu Sportowego Wąsewo będą chcieli jak najszybciej wymazać z pamięci rundę jesienną sezonu 2022/23 Keeza ciechanowsko-ostrołęckiej Ligi okręgowej. Najjaśniejszą postacią w szeregach zespołu Adriana Orłowskiego jest bez cienia wątpliwości Marcin Kapica.

2023/01/sportowiec-roku-129-kopia-jpg_63ce64677b755

24-latek posiada wysoka pozycję w drużynie, a koledzy z ekipy darzą go wielkim zaufaniem. Świadczy o tym opaska kapitańska zawieszona na jego ramieniu. Kapica odpłaca się zespołowi w najlepszy możliwy sposób, dając z siebie sto procent za każdym razem kiedy pojawia się na murawie. W trwającym aktualnie sezonie trzykrotnie trafiał do siatki rywali.

KS Wąsewo z 7 punktami na 45 możliwych zajmuje 15 miejsce w tabeli Keeza ciechanowsko-ostrołęckiej Ligi okręgowej. Drużyna z Wąsewa na wiosnę 2023 ma jeden cel – wywalczyć utrzymanie w lidze. Mając w składzie takiego zawodnika jak Marcin Kapica zdecydowanie jest to możliwe.

Marcin Kapica czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.680 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2022 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2022/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.