Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Czy Michał Zawistowski zostanie Sportowcem Roku?

Michał Zawistowski kolejny sezon z rzędu udowadnia, że zasługuje na miano najlepszego zawodnika Małkińskiego Klubu Sportowego. Bramkostrzelny napastnik to kluczowy element w układance trenera Rafała Marcyniuka.

2023/01/sportowiec-roku-087-kopia-jpg_63cfba7692556

Zespół MKS Małkinia rundę jesienną Komnet siedleckiej Ligi okręgowej zakończył na 8 pozycji. Zawistowski wraz z kolegami z zespołu zdobyli 20 punktów w 14 rozegranych spotkaniach. 26 razy małkińscy kibice cieszyli się z trafień swoich ulubieńców, aż 9 z nich było autorstwa Michała Zawistowskiego. Ten dorobek plasuje go na 5 pozycji w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi.

Zawistowski na przestrzeni kilku ostatnich lat przyzwyczaił do masowego strzelania bramek. W sezonie 2021/22 21 razy wpisywał się na listę strzelców w spotkaniach ligowych.

25-latek w 2022 roku za swoją dobrą postawę kilkukrotnie był wybierany do najlepszej jedenastki danej kolejki.

Drużyna z Małkini to bardzo solidna drużyna środka tabeli Komnet siedleckiej Ligi okręgowej. Jeśli Michał podtrzyma kapitalną dyspozycję strzelecką wiosną 2023 to pozycja w stawce ligowych drużyn może się zmienić i być jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Michał Zawistowski czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.678 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2022 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2022/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.