Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Mateusz Lendzioszek rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Mateusz Lendzioszek to obecnie jedna z największych nadziei ostrołęckiej siatkówki. 13-latek obdarzony świetnymi warunkami fizycznymi (190 cm wzrostu) został dostrzeżony m.in. przez szkoleniowców kadry Polski.

2023/01/sportowiec-roku-131-kopia-jpg_63cfbac9bf7c1

Mateusz Lendzioszek to urodzony w 2009 roku zawodnik Olimpu. Od trzech lat jest uczniem klasy sportowej o profilu piłka siatkowa w Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce. Od czterech lat reprezentuje barwy Olimpu Ostrołęka. Swoją przygodę rozpoczął w akademii piłki siatkowej Arkadiusza Gołasia prowadzonej przez kadrę Olimpu, po czym trafił do czwartej klasy siatkarskiej do grupy chłopców Edyty Zyśk.

Nieprzeciętny talent reprezentanta ostrołęckiego klubu został dostrzeżony w lipcu kiedy to szkoleniowcy reprezentacji Polski do lat 13 zaprosili Mateusza na zgrupowanie odbywające się w Białej Podlaskiej. Dobra postawa młodego siatkarza zaowocowała ponownym powołaniem w listopadzie, tym razem na zgrupowanie kadry U14.

Mateusz mimo tego, że wiekowo należy do grupy młodzika regularnie występuję również w drużynie kadetów Olimpu Ostrołęka.

Mateusz Lendzioszek czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.628 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2022 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2022/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.