Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Dzień Babci i Dziadka w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej zorganizowała Dzień Babci i Dziadka, podczas którego dzieci wraz ze swoimi dziadkami miały okazję spędzić czas na wspólnej zabawie. W czasie wydarzenia nie zabrakło zabaw, konkursów, piosenek i radości!

2023/01/dzien-babci-i-dziadka-w-miejskiej-bibliotece-publicznej-w-ostrowi-mazowieckiej-fot-ostrowmaz24-jpg_63cfe308bff3e

W poniedziałek 23 stycznia o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej odbył się Dzień Babci i Dziadka zorganizowany przez bibliotekę. Dzieci przybyły na wydarzenie wspólnie ze swoimi dziadkami, aby należycie uczcić ich święto i podziękować im za swoją miłość oraz opiekę jaką są przez nich obdarzane. Na początku spotkania przybyłym gościom zostały rozdane rysunki oraz przybory, dzięki którym mogli wykonać piękne upominki oraz pamiątki. Dzieci dzielnie współpracowały z babciami oraz dziadkami nad swoimi dziełami. Następnie w punkcie programu przewidziane zostały konkursy oraz zabawy, dzięki którym uczestnicy przeżyli wspaniałe chwile.

Wydarzeniu towarzyszyła świetna, rodzinna atmosfera i w głowach, zarówno dzieci, jak i dziadów pozostanie wiele wspaniałych wspomnień związanych z tym dniem.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Dzień Babci i Dziadka w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

1/39
2/39
3/39
4/39
5/39
6/39
7/39
8/39
9/39
10/39
11/39
12/39

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.