Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Dzień Babci i Dziadka w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej zorganizowała Dzień Babci i Dziadka, podczas którego dzieci wraz ze swoimi dziadkami miały okazję spędzić czas na wspólnej zabawie. W czasie wydarzenia nie zabrakło zabaw, konkursów, piosenek i radości!

2023/01/dzien-babci-i-dziadka-w-miejskiej-bibliotece-publicznej-w-ostrowi-mazowieckiej-fot-ostrowmaz24-jpg_63cfe308bff3e

W poniedziałek 23 stycznia o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej odbył się Dzień Babci i Dziadka zorganizowany przez bibliotekę. Dzieci przybyły na wydarzenie wspólnie ze swoimi dziadkami, aby należycie uczcić ich święto i podziękować im za swoją miłość oraz opiekę jaką są przez nich obdarzane. Na początku spotkania przybyłym gościom zostały rozdane rysunki oraz przybory, dzięki którym mogli wykonać piękne upominki oraz pamiątki. Dzieci dzielnie współpracowały z babciami oraz dziadkami nad swoimi dziełami. Następnie w punkcie programu przewidziane zostały konkursy oraz zabawy, dzięki którym uczestnicy przeżyli wspaniałe chwile.

Wydarzeniu towarzyszyła świetna, rodzinna atmosfera i w głowach, zarówno dzieci, jak i dziadów pozostanie wiele wspaniałych wspomnień związanych z tym dniem.

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: Dzień Babci i Dziadka w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

1/39
2/39
3/39
4/39
5/39
6/39
7/39
8/39
9/39
10/39
11/39
12/39

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.