Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Czy Konrad Sobotka zostanie Sportowcem Roku?

Konrad Sobotka od dłuższego czasu stanowi o sile klubu Rzekunianka Rzekuń. W dużej mierze dzięki znakomitej postawie 32-latka niebiesko-biali cały czas są w grze o awans do Decathlon V ligi.

2023/01/sportowiec-roku-146-kopia-jpg_63d10d262dc3c

Sobotka występuje na pozycji napastnika i jak na rasowego snajpera przystało jest postrachem bramkarzy w Keeza ciechanowsko-ostrołęckiej Lidze okręgowej. Rozegrał komplet 15 spotkań, w których to zdobył 9 bramek i zanotował 4 asysty. To najlepsze liczby w drużynie biorąc pod uwagę obie statystyki. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego rundę jesienną zakończyli na 4 miejscu w tabeli, a do lidera rozgrywek Kryształu Glinojeck tracą tylko 3 punkty. Zawodnicy z Rzekunia z pewnością nie powiedzieli ostatniego słowa i do samego końca sezonu 2022/23 będą walczyć o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Konrad świetnie czuje się również w halowej odmianie futbolu. Reprezentując ekipę SBZ Moto tryumfował w rozgrywkach Nocnej Ligi Futsalu 2021/22, będąc czołową postacią całych zmagań.

Konrad Sobotka czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.673 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2022 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2022/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.