Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Julita Sęk rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Rok 2022 zdecydowanie należał do Julity Sęk. Mogło by się wydawać, że podopiecznej shihana Wiesława Orzoła ciężko będzie poprawić fantastyczne osiągnięcia z 2021 roku. Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin po raz kolejny udowodniła, że ciężka praca przynosi kapitalne rezultaty.

2023/01/sportowiec-roku-106-kopia-jpg_63d10dda70191

17-letnia karateczka szczytową formę zaprezentowała w listopadzie, kiedy to podczas Pucharu Europy Karate Kyokushin IKO Juniorów w Myślenicach nie miała sobie równych w kategorii kumite juniorek do 55 kg. Trzy tygodnie po tym sukcesie o Julicie znowu było głośno, a to za sprawą świetnego startu na Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców rozgrywanych w Katowicach.

Reprezentantka Ostrołęckiego KKK wywalczyła wicemistrzostwo Polski w kategorii juniorek do 55 kg. Tegoroczna edycja była bardzo silnie obsadzona. Żeby zdobyć pierwsze miejsce w danej kategorii trzeba było wygrać aż pięć walk.

Ponadto Julita wywalczyła pierwsze miejsce podczas XII Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów oraz na VI Ogólnopolskim Turniej karate kyokushin o Puchar Burmistrza Zambrowa 2022. Czterokrotnie stawała również na najniższym stopniu podium zawodów rangi międzynarodowej i krajowej (Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO PODLASIE CUP 2022, IKO POLISH OPEN 2022, IX Piaseczyński Turnieju Karate Kyokushin IKO Mazovia Cup, Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Ostrowi Mazowieckiej).

Końcówka roku 2022 była także piorunująca w wykonaniu utalentowanej zawodniczki. Julita była pierwsza w kategorii Juniorki 2006-2005 -55kg podczas IKO Warsaw Open Białołęka Cup, a także okazała się najlepsza wśród juniorek do 55 kg w grupie kumite podczas XXXVIII Pucharu Polski Kyokushin Karate Młodzików, Juniorów i Seniorów, który odbył się w miejscowości Płoty w województwie zachodniopomorskim.

Julita Sęk czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.613 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2022 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2022/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.