Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Inne


Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Andrzejewie - nie zabrakło uśmiechu, radości i miłości

Szkoła Podstawowa w Andrzejewie zorganizowała Dzień Babci i Dziadka, na który dzieci z klas podstawowych i oddziałów przedszkolnych przygotowały wspaniały program artystyczny. Dziadkowie spędzili czas z wnukami w rodzinnej i wzruszającej atmosferze.

2023/01/dzien-babci-i-dziadka-w-andrzejewie-fot-urzad-gminy-andrzejewo-jpg_63d138c0c84e6 Fot. Urząd Gminy Andrzejewo

W piątek 20 stycznia w Szkole Podstawowej w Andrzejewie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym dniu oddziały przedszkolne i klasy drugie szkoły podstawowej zaprezentowały się przed publicznością w ramach podziękowań za miłość, troskę i obecność swoich dziadków. Na sali zgromadziło się wielu seniorów, którzy zostali zaproszeni na występ przez swoje wnuki. Na wstępie dyrektor szkoły, Wojciech Strzeszewski złożył zebranym najserdeczniejsze życzenia i podziękował za przybycie. W dalszej części wydarzenia dzieci przedstawiły swój program artystyczny. Nie zabrakło wzruszających wierszyków, piosenek i tańców. Po odśpiewaniu piosenki "100 lat" najmłodsi wręczyli swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki. Na koniec impreza została uwieczniona fotografiami pamiątkowymi.

Klasy pierwsze i trzecie szkoły podstawowej zorganizowały Dzień Babci i Dziadka w poniedziałek 23 stycznia. W tym dniu frekwencja również nie zawiodła. Tradycyjnie wydarzenie rozpoczęło się od powitań i podziękowań dyrektora szkoły, a następnie rozpoczęła się część artystyczna. Wszyscy dziadkowie z dumą oglądali przedstawienie. Gościom towarzyszyło dużo uśmiechu, radości i miłości, a nawet pojawiły się łzy wzruszenia. Na koniec babcie i dziadkowie zostali zaproszeni wspólnie z wnuczętami na słodki poczęstunek.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.