Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Tymoteusz Szok rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Miasto Ostrołęka ma w swojej historii wielu medalistów Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski w boksie. W 2022 roku do tego zaszczytnego grona dołączył najbardziej utalentowany zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Champion Ostrołęka Tymoteusz Szok.

2023/01/sportowiec-roku-148-kopia-jpg_63d2575ac0c2f

W dniach 26-30 października w Ciechocinku odbył się Puchar Polski do lat 17 w boksie. W stawce zawodników kategorii do 75 kg znalazł się Tymoteusz Szok. Podopieczny Zbigniewa Stodolskiego po zaprezentowaniu fantastycznej postawy stanął na najniższym stopniu podium.

Tymoteusz swoją świetną dyspozycją w Ciechocinku nawiązał do wspaniałych, ostrołęckich tradycji pięściarskich i z pewnością nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. W 2023 roku może być znowu głośno o reprezentancie UKS Champion Ostrołęka.

Tymoteusz Szok czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.659 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2022 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2022/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.