Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Czy Zuzanna Zecer zostanie Sportowcem Roku?

Zuzanna Zecer to wielka nadzieja ostrołęckiego pływania. Młoda zawodniczka prowadzona przez Andrzeja Pyskłę w 2022 roku rozbiła bank z medalami.

2023/01/sportowiec-roku-154-kopia-jpg_63d257caedea6

Zuzanna z roku na roku zalicza ogromne postępy dzięki czemu należy do ścisłej czołówki krajowej pływaczek w swojej kategorii wiekowej. Podczas najważniejszego startu w roku, czyli Wielkiego Finału Od Młodzika do Olimpijczyka po raz kolejny udowodniła swoją wielką klasę. Zawody rozgrywane na 50-metrowej pływalni olimpijskiej CRS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego były podsumowaniem sezonu 2021/22. Zuzia w finałowej konkurencji na 50 m stylem motylkowym zdobyła złoty medal z czasem 35,27 s (rekord życiowy) oraz w finale na 50 m stylem dowolnym młoda pływaczka uzyskała piąte miejsce z czasem 34,52 s. W podsumowaniu VI edycji Od Młodzika Do Olimpijczyka w klasyfikacji generalnej zawodniczka klubu z Ostrołęki zdobywając 2313 punktów zajęła pierwsze miejsce, za co otrzymała szklaną statuetkę. 10-letnia pływaczka zaprezentowała się z bardzo dobrej strony w VI edycjach, zdobywając w sumie 12 medali i tym samym jest autorką swojego największego sukcesu.

Reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka w 2022 roku zdobyła ponad 40 złotych medali, dokładając do tego dorobku kilka krążków z innego kruszcu. Łącznie ponad 50 razy stawała na podium ogólnopolskich zawodów pływackich.

Zuzanna Zecer czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.624 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2022 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2022/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.