Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Spotkanie z Andrzejem Mierzwińskim w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej! (zdjęcia)

Miejską Bibliotekę Publiczną w Ostrowi Mazowieckiej odwiedził specjalny gość - Andrzej Mierzwiński, który opowiedział zebranym uczestnikom spotkania o powstaniu styczniowym na ziemi ostrowskiej.

2023/01/spotkanie-z-andrzejem-mierzwinskim-w-miejskiej-bibliotece-publicznej-w-ostrowi-mazowieckiej-fot-ostrowmaz24-jpg_63d3b7694afe4

W czwartek 26 stycznia o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej zgromadziło się wiele osób, które chciały wysłuchać przybyłego gościa specjalnego - Andrzeja Mierzwińskiego. Andrzej Mierzwiński opowiedział wszystkim na spotkaniu o historii naszego powiatu. Spotkanie zatytułowane "Poszli nasi w bój..." opowiadało o powstaniu styczniowym na ostrowskich ziemiach. Usłyszeliśmy i zobaczyliśmy na zdjęciach, jak wtedy wyglądał powiat ostrowski, co się działo i co się zmieniło.

Podczas spotkania uczestnicy chętnie zabierali głos i wymieniali się spostrzeżeniami, gdyż wiele przybyłych osób miało w rodzinie przodków, którzy brali udział w powstaniu. Wydarzenie przebiegło w przyjemnej atmosferze i każdy z zaciekawieniem wysłuchiwał gościa.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Spotkanie z Andrzejem Mierzwińskim w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej! (zdjęcia)

1/37
2/37
3/37
4/37
5/37
6/37
7/37
8/37
9/37
10/37
11/37
12/37

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.