Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Inne


GOKiS w Bogutach-Piankach zaprasza na Gminny Rodzinny Turniej Układania Puzzli na Czas!

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bogutach-Piankach organizuje Gminny Rodzinny Turniej Układania Puzzli na Czas. Wszystkie rodziny z terenu gminy są zaproszone do udziału. Obowiązują wcześniejsze zapisy!

2023/01/gminny-rodzinny-turniej-ukladania-puzzli-na-czas-fot-gminny-osrodek-kultury-i-sportu-w-bogutach-piankach-png_63d796e54b600 Fot. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bogutach-Piankach

W niedzielę 5 lutego o godz. 15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Bogutach-Piankach odbędzie się Gminny Rodzinny Turniej Układania Puzzli na Czas. Organizatorzy pragną zaprosić wszystkie chętne rodziny z terenu gminy do wspólnej zabawy. Ilość miejsc na wydarzenie jest ograniczona, więc obowiązują wcześniejsze zapisy, które odbywają się osobiście w budynku GOKiS w Bogutach-Piankach, telefonicznie pod numerem tel. 504 789 845 lub mailowo: gokisboguty@wp.pl. Zapisów należy dokonać do wtorku 31 stycznia. Celem turnieju jest popularyzacja układania puzzli, integracja społeczności lokalnej poprzez udział we wspólnej zabawie oraz propagowanie idei spędzania wolnego czasu.

Regulamin konkursu:

 1. Uczestnikami turnieju mogą być grupy rodzinne składające się z trzech osób.

 2. Co najmniej jeden zawodnik w drużynie powinien być pełnoletni.

 3. Nad przebiegiem turnieju czuwać będzie 3-osobowa komisja.

 4. Turniej polega na bezbłędnym ułożeniu przez drużynę zestawu 500 puzzli dostarczonych przez organizatora w jak najkrótszym czasie.

 5. Wszyscy uczestnicy układają jednakowy rodzaj puzzli.

 6. Kompletne ułożenie puzzli przez pierwsze trzy drużyny kończy zabawę.

 7. W przypadku nieułożenia puzzli przez pierwsze trzy drużyny, turniej kończy się po upływie dwóch godzin. O kolejności miejsc decyduje ilość nieułożonych puzzli przeliczona przez sędziego.

 8. Decyzje sędziego są niepodważalne.

 9. Uczestnicy turnieju dobrowolnie zgadzają się na: przetwarzanie przez organizatorów danych osobowych uczestnika w zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia konkursu, publikację przez organizatora wizerunku uczestnika w dokumentacji fotograficznej i filmowej z przebiegu i rozstrzygnięcia turnieju, opublikowanie na łamach strony internetowej przez organizatorów wizerunku uczestnika, oraz imienia i nazwiska uczestników przypadku, gdy ten otrzyma nagrodę.

 10. Złożenie zgłoszenia do turnieju jest równoznaczne z zapoznaniem się uczestników z treścią niniejszego regulaminu i wyrażeniem zgody na zawarte w nim postanowienia.

 11. W przypadku bardzo niskiej frekwencji, mniejszej niż 3 drużyny, organizator zastrzega sobie prawo do odwołania turnieju.

 12. Organizator zapewnia nagrody oraz upominki dla wszystkich drużyn biorących udział w turnieju.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.