Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Dawid Wilczewski czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Dawid Wilczewski to żywa legenda Klubu Sportowego Ostrovia Ostrów Mazowiecka. 37-latek ma za sobą kilkanaście sezonów rozegranych w żółto-zielonych barwach. W rozgrywkach 2022/23 pokazuje, że jest jak wino - im starszy, tym lepszy.

2023/01/sportowiec-roku-150-kopia-jpg_63d8da59ce316

Ostrovia rozgrywa bardzo solidny sezon. Podopieczni Roberta Wilczewskiego zgromadzili na swoim koncie 30 punktów w 15 kolejkach. Taki dorobek plasuje ich na 5 lokacie w tabeli Keeza ciechanowsko-ostrołęckiej Ligi okręgowej. Nie byłoby to możliwe gdyby nie znakomita postawa Dawida Wilczewskiego . Kapitan ostrowskiej drużyny 11 razy lądował w notesie sędziego jako strzelec bramki.

Wilczewski to lider z prawdziwego zdarzenia. Rządzi i dzieli nie tylko na boisku ale i w szatni swojego zespołu. Dzięki swojemu doświadczeniu jest wzorem dla młodych zawodników, a także znakomitym uzupełnieniem i wsparciem sztabu szkoleniowego ekipy z Ostrowi Mazowieckiej.

Dawid Wilczewski czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.677 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2022 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2022/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.