Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Karol Rogoziński rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Karol Rogoziński to reprezentant klubu UKS Siódemka Ostrołęka. 23-letni podopieczny Dariusza Dąbrowskiego ma za sobą jeden z najlepszych sezonów w karierze.

2023/02/sportowiec-roku-143-kopia-jpg_63da31b5b06cc

Karol najlepiej czuje się w biegach przełajowych. Zawodnik mieszkający na co dzień w miejscowości Dzbenin zwyciężył w VIII edycji Ostrołęckiego Biegu Papieskiego na dystansie 3 kilometrów. Na tym samym dystansie tryumfował także podczas Mityngu Otwarcia Sezonu dla młodzików, juniorów i seniorów w Warszawie.

Dłuższe trasy również nie są mu straszne. Potwierdza to pierwsze miejsce zajęte przez Rogozińskiego w I Mistrzostwach Kurpiowszczyzny w biegach przełajowych na dystansie 6 kilometrów. Zawodnik UKS Siódemka Ostrołęka bezkonkurencyjny był również na dystansie 5 kilometrów w II Mikołajkowym Biegu po Zdrowie, który miał miejsce w Baranowie.

Karol swój najlepszy występ zanotował podczas Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w Biegach Przełajowych, odbywających się na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego. Biegacz zajął drugie miejsce na dystansie 2,7 km w kategorii seniorów.

Karol Rogoziński czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.630 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2022 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2022/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.