Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Czy Szymon Kulas zostanie Sportowcem Roku?

Szymon Kulas to lider klasyfikacji strzelców w zespole ALDO Bartnik Myszyniec. 24-latek świetnie czuje się w koszulce drużyny prowadzonej przez Kazimierza Puławskiego.

2023/02/sportowiec-roku-114-kopia-jpg_63da321caff4d

Ekipa z Myszyńca w sezonie 2022/23 należy do czołówki Keeza ciechanowsko-ostrołęckiej Klasy A. Spora w tym zasługa Szymona Kulasa. Szymon jak na lidera przystało wziął na siebie ciężar strzelania bramek dla Bartnika. Kulas znakomicie czuje się w tej roli, a świadczy o tym 11 trafień w rundzie jesiennej.

Drużyna ALDO Bartnik Myszyniec zalicza znaczący progres względem sezonu 2021/22 kiedy to uplasowali się na 11 lokacie A Klasy. W obecnie trwającym sezonie podopieczni Puławskiego znajdują się na 4 miejscu w ligowej tabeli. W 13 kolejkach uzbierali 26 punktów. Nieoceniony wkład w to osiągnięcie miał Szymon Kulas.

Szymon Kulas czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.676 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2022 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2022/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.