Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


MKS Małkinia z wysoką przegraną

Gracze Rafała Marcyniuka chcą jak najszybciej zapomnieć o drugim sparingu w okresie przygotowawczym.

2023/02/malkinia-jpg_63da3933843ae

MKS Małkinia rozpoczął przygotowania od zwycięstwa 1:0 z GKS Stawiski po golu Mateusza Rutkowskiego. W drugim starciu nasi ulegli czołowej ekipie Klasy Okręgowej z okręgu ciechanowsko-ostrołęckiego - Rzekuniance Rzekuń.

MKS Małkinia - Rzekunianka Rzekuń 0:8
MKS Małkinia: Godlewski - Kraszewski, Sadowski, Rostkowski, Siwek, Kalbarczyk, Fydrych, Rutkowski, Chlubicki, Składanowski, Zawistowski. Ponadto grali: Najgrodzki, A. Han, Pawłowski, C. Maliszewski.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.