Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pozostałe


Rhinos Wyszków prowadzi nabór. Dołącz i zacznij grać w Futbol Amerykański!

Dołącz do zespołu Rhinos Wyszków! Zacznij trenować pod okiem polskich szkoleniowców i powalcz o kolejny tytuł mistrzowski. Być może będzie to przygoda Twojego życia!

2023/02/trening-pokazowy-druzyny-futbolu-amerykanskiego-fot-ostrowmaz24-26-jpg_63da3c5a55b34

Rhinos Wyszków prowadzą nabór do drużyny. Dołącz do zespołu, zacznij trenować a być może okaże się to przygodą Twojego życia. Możesz zacząć trenować pod okiem polskich szkoleniowców i zawalczyć o kolejny tytuł mistrzowski. Zespół zapewnia pełną kadrę trenerską, a także sprzęt treningowy i meczowy oraz spotkania teoretyczne online, podczas których nauczysz się wszystkiego od podstaw. Główną cechą drużyny jest bardzo dobra organizacja, treningi są prowadzone przez cały rok, zawsze w te same dni i godziny. Ćwiczenia odbywają się na najlepszym wyszkowskim boisku WOSIR. Udział w treningach jest darmowy a wszystkie koszty udziału w lidze finansuje Klub. Mecze rozgrywane są w całej Polsce a treningi na siłowni prowadzone są pod okiem trenera personalnego.

Rhinos Wyszków prowadzi rekrutację do sekcji:

  •  juniorskiej od 2005 rocznika (2 naszych wychowanków aktualnie jest w Reprezentacji Polski - może Ty będziesz następny),

  • seniorskiej.

Na treningu będziesz trenować z zespołem Rhinos. Trenerzy nie prowadzą testów, weryfikują jedynie możliwości, aby dostosować trening do Ciebie. Nie patrzą również na warunki fizyczne, a to czy uprawiałeś wcześniej sport nie jest ważne.

Najbliższe treningi odbędą się w czwartek 2 lutego oraz 9 lutego o godz. 20.00.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.