Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Tenis


Bartosz Wyrzykowski mistrzem

Za nami trzeci turniej z cyklu VI Grand Prix w tenisie stołowym.

2023/02/aaa-jpg_63da42f3f3544

Najlepszym zawodnikiem został Bartosz Wyrzykowski z Zambrowa. Drugie miejsce wywalczył Daniel Sawicki z Siemiatycz, zaś trzecie Michał Puziński z Czyżewa. Tuż za podium uplasował się zawodnik z tej samej miejscowości - Artur Piersa, zaś piątą lokatę wywalczył Marcin Jastrzębski z Ostrowi Mazowieckiej.

W rywalizacji wzięło udział 30 zawodników. Kolejny turniej odbędzie się 26 lutego. Początek o godz. 10:00. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zmagań do godz. 9:45. Warunkiem uczestnictwa jest uiszczenie opłaty w wysokości 20 zł. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy zawodnicy niezrzeszeni powyżej 18 lat.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.