Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Inne


Gmina Boguty-Pianki zaprasza na spotkanie pt. "Ludzie ludziom zgotowali ten los..."

Gmina Boguty-Pianki oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu mają zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców z terenu gminy do wzięcia udziału w spotkaniu, które zostanie poświęcone wywózkom rodzin na Sybir.

2023/02/spotkanie-poswiecone-wywozkom-rodzin-na-sybir-fot-urzad-gminy-boguty-pianki-jpg_63da46a095768 Fot. Urząd Gminy w Bogutach-Piankach

W czwartek 9 lutego o godz. 11.30 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Bogutach-Piankach odbędzie się spotkanie pt. "Ludzie ludziom zgotowali ten los...", poświęcone rodzinom z gminy Boguty-Pianki, które zostały wywiezione na Sybir. W programie wydarzenia przewidziano m.in.:

  • wykład historyczny pt. "Deportacje Polaków w głąb Związku Sowieckiego" autorstwa Przemysława Wasilewskiego,

  • montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Bogutach-Piankach i zespołu Żurawiacy,

  • wystawa pt. "Wielkie deportacje i drogi wyjścia z sowieckiego piekła: A myśmy szli i szli - niepokonani", której organizatorem jest Muzeum Pamięci Sybiru.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.