Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Zagrają o puchar Góralskiego

Hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej będzie areną Góralski Cup.

2023/02/goralski-jpg_63db6ce285b8c

Początek rywalizacji już w sobotę o godz. 10:00. Wydarzenie objęte zostało patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego. W turnieju halowej piłki nożnej wezmą udział zawodnicy urodzeni w 2014 roku. 12 lutego rywalizacja przeniesie się do Makowa Mazowieckiego, gdzie zagra rocznik 2015. 25 lutego turniej o miano najlepszych w roczniku 2013 odbędzie się w Bieżuniu, zaś 4 marca w Żurominie.

Sobotnie boje będą toczyły się pod patronatem burmistrza Jerzego Bauera. Twarzą cyklu turniejów jest Jacek Góralski - reprezentant Polski, który obecnie występuje w VfL Bochum. 

 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.