Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Lekkoatletyka


Kuba Piórkowski czwartym zawodnikiem w kraju

Bardzo dobry start podczas II Halowych Zawodów Kontrolnych Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki. zaliczył Jakub Piórkowski.

2023/02/piorkowski-jpg_63e22851770f9

Zawodnik Ostrowianki Ostrów Mazowiecka w najlepszej próbie skoku wzwyż uzyskał 178 cm, co jest jego nowym rekordem życiowym. Mogło być jeszcze lepiej, ale Jakub strącił poprzeczkę zawieszoną na wysokości 181 cm. Podopieczny Adama Napiórkowskiego wywalczył pierwsze miejsce.

- Wyniki i systematyczny progres z zawodów na zawody daje realne szanse o włączenie się do walki o medale mistrzostw Polski w sezonie letnim. Tym bardziej, że mamy jeszcze sporo czasu i dużo do przepracowania. Najwyższa forma ma być we wrześniu. Właśnie wtedy zostaną rozegrane mistrzostwa kraju w kategorii do 16 lat. Sezon halowy zakończyliśmy z czwartym wynikiem w Polsce - mówi szkoleniowiec.

Kilka dni wcześniej Piórkowski po raz pierwszy startował w hali i zawody na warszawskim AWF zakończył z wynikiem 175 cm. 

Najlepsi zawodnicy w kraju
182 cm - Dominik Zdrajkowski (MKS Aleksandrów Łódzki)
180 cm - Kamil Nowiński (KS Podlasie Białystok)
178 cm - Mateusz Posmyk (AZS AWF Gorzów)
178 cm - Jakub Piórkowski (Ostrowianka Ostrów Mazowiecka)

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.