Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Tenis


Weź udział w XI Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego i zostań najlepszym zawodnikiem!

Urząd Gminy Wąsewo oraz Klub Sportowy Wąsewo pragną zaprosić wszystkich chętnych do udziału w XI Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego. W zawodach może wziąć udział każdy, bez względu na miejsce zamieszkania!

2020/02/tenis-stolowy-ping-pong-jpg_5e39765cc8af1 Zdjęcie ilustracyjne

W sobotę 18 lutego o godz. 9.00 w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie, przy ul. Armii Krajowej 6 odbędzie się już jedenasta edycja Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego. Organizatorami imprezy są: Urząd Gminy Wąsewo oraz Klub Sportowy Wąsewo, którzy zapraszają wszystkich chętnych do udziału w zawodach. Celem imprezy jest przede wszystkim popularyzacja tenisa stołowego, ale również uczczenie pamięci zmarłego Ryszarda Łoniewskiego, który zapoczątkował tenis stołowy na terenie gminy Wąsewo.

Udział w rywalizacji może wziąć każdy, bez względu na miejsce zamieszkania, jednak uczestnicy powinni pamiętać o zgłoszeniu chęci udziału do piątku 17 lutego do godz. 16.00 w formie SMS pod numer tel. 505 915 226 o treści, tj. imię, nazwisko oraz kategoria wiekowa. Ważną informacją jest również, że nie zgłoszony zawodnik ma możliwość uczestnictwa w zawodach w miarę wolnych miejsc podczas wydarzenia.

Turniej zostanie podzielony na następujące kategorie i grupy wiekowe:

 • dziewczęta Open,

 • dziewczęta Szkoły Podstawowe,

 • chłopcy Szkoły Podstawowe,

 • mężczyźni amatorzy,

 • zrzeszeni w klubach.

Zawody będą rozgrywane systemem do dwóch przegranych, inaczej zwanym "rosyjskim". Zawodnik wygrywający z prawej strony zajmie I miejsce, a mecze będą trwały do trzech wygranych setów. Dodatkowo do uczestników przewidziane zostały nagrody w postaci pucharów, medali za III pierwsze miejsca, nagrody rzeczowe oraz nagrody dla najstarszego i najmłodszego zawodnika.

Postanowienia:

 1. Wszystkich zawodników obowiązuje strój sportowy.

 2. Zawodnicy powinni posiadać własne rakietki.

 3. Sprawy sporne wynikłe w czasie trwania turnieju rozstrzyga organizator.

 4. Uczestnicy turnieju są zobowiązani do przestrzegania zasad i regulaminów ustalonych przez gospodarza obiektu i organizatora turnieju.

 5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zgubione lub pozostawione w szatni.

 6. Ubezpieczenie oraz dojazd zawodników na koszt własny.

 7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kontuzje, wypadki, problemy zdrowotne uczestników podczas trwania zawodów. Zawodnik startuje na własną odpowiedzialność.

 8. Warunkiem startu uczestnika niepełnoletniego jest przedstawienie pisemnej zgody jego opiekunów.

 9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu rozgrywek, który może ulec modyfikacji ze względu na ostateczną ilość zgłoszonych zawodników.

Program wydarzenia:

9.00 - kategorie: dziewczęta Szkoły Podstawowe oraz chłopcy Szkoły Podstawowe,

11.00 - oficjalne otwarcie turnieju oraz początek gier kategorii dziewczęta Open oraz mężczyźni amatorzy,

12.00 - kategoria zrzeszeni w klubach.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.