Podium zespołu Syposza

Zespół Ostrowianki Ostrów Mazowiecka wywalczył trzecie miejsce w halowym turnieju GÓRALSKI CUP, który odbył się w Makowie Mazowieckim.

2023/02/archiwum-54-jpg_63f343d4e79c5

Zmagania zostały zorganizowane przez Ciechanowsko - Ostrołęcki Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Podopieczni Wojciecha Syposza z rocznika 2015 wywalczyli najniższe miejsce na podium.

- Walczyliśmy w gronie dwunastu ekip. Cały czas traktujemy rywalizację z rówieśnikami jako dobrą zabawę i w miarę upływu czasu podnosimy nasze umiejętności piłkarskie. Na tle kolegów z innych drużyn moi zawodnicy wypadli bardzo dobrze i zasłużenie zajęliśmy trzecią pozycję - mówi szkoleniowiec.

Zespół wystąpił w składzie: Aleksander Grabowski, Aleksander Bobrowski, Kacper Biszewski, Piotr Mierzejewski, Paweł Mierzejewski, Aleksander Chojnowski, Igor Mykita, Bartłomiej Matys, Jan Bednarczyk, Ksawery Brodzik, Bartłomiej Żyłowski.