Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Taniec


"MEGA BABKI" odniosły sukces na parkiecie!

Jedna z grup tanecznych działająca w Miejskim Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej została wyróżniona podczas ostatnich zawodów tanecznych "Ostrowski Styl".

2023/03/mega-babki-odniosly-sukces-na-parkiecie-fot-miejski-dom-kultury-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_64089abb4e1fe Fot. Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej

Grupa została wyróżniona w kategorii showcase 30 lat i więcej, co jest ogromnym osiągnięciem i źródłem dumy dla całej społeczności ostrowskiej. Choreografię do występu przygotowała dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej Marta Molska, która od lat angażuje się w rozwijanie zdolności artystycznych uczestników MDK i promowanie sztuki. Dzięki jej zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu "MEGA BABKI" prezentowały się na scenie wspaniale, wzbudzając zachwyt publiczności i jury. Opiekunem grupy jest pani Bożena Jakubczyk, która od lat pomaga uczestnikom rozwijać talenty i pasje.

"Ostrowski Styl" to coroczne zawody taneczne, które odbywają się w Ostrowi Mazowieckiej i cieszą się dużą popularnością. W tym roku udział wzięło wiele grup tanecznych, a "MEGA BABKI" zaskoczyły publiczność swoim profesjonalnym podejściem do tańca i pełnym energii występem.

Dzięki wygranej w kategorii showcase 30 lat i więcej "MEGA BABKI" pokazały, że wiek nie ma znaczenia, a pasja i determinacja mogą przynieść wiele sukcesów. Ich występ był dowodem na to, że taniec może być doskonałą formą wyrażania siebie i rozwijania swoich umiejętności artystycznych.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.