Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


GKS Andrzejewo z wysoką porażką i wygraną

Piłkarze Łukasza Kamińskiego rozegrali kolejne dwa spotkania kontrolne. 

2022/03/gks-andrzejewo-jpg_6230678eac500

Ekipa przygotowująca się do rundy rewanżowej w Klasie B uległa 2:11 Olimpii II Zambrów oraz pokonała 3:2 KS Wąsewo występujące w Klasie Okręgowej. - Z Olimpią II popełniliśmy za dużo błędów indywidualnych. Zagraliśmy z fajną, młodą, poukładaną drużyną. U nas brakowało skuteczności, bo mieliśmy jeszcze przynajmniej cztery sytuacje, gdzie powinniśmy strzelić bramki - mówi szkoleniowiec.

- Ostatni tydzień mieliśmy bardzo intensywny. Przez osiem dni zagraliśmy cztery sparingi. Szkoda tylko, że w żadnym nie zagraliśmy w optymalnym zestawieniu, bo zawsze kogoś nam brakowało - mówi opiekun GKS.

Kamiński przyznaje, że wygrana z przebiegu całego spotkania była jak najbardziej zasłużona. - W pierwszej połowie byliśmy drużyną przeważającą. Stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji, a wykorzystaliśmy jedną. Na początku drugiej połowy podwyższyliśmy wynik. W od 55 minuty spotkania drużyna z Wąsewa przejęła inicjatywę i strzeliła bramkę. W okolicach 70 minuty podwyższyliśmy i dokonaliśmy trzech zmian - dodaje.

Nasi mogli pokusić się o kolejne gole. - Mieliśmy dwie "setki", ale to rywale trafili po raz drugi. Warto podkreślić, że po raz kolejny na boisko weszli dwaj chłopcy z rocznika 2008. Są to zawodnicy naszej nowej grupy młodzieżowej. Mamy nadzieję, że zebrane doświadczenie będzie owocowało w przyszłości - kończy Kamiński.

Olimpia II Zambrów - GKS Andrzejewo 11:2
Bramki: Kulesza, Korzem
GKS Andrzejewo: zaw. testowany I - Pac, Pekała, Kalinowski, Rybiński, Korzeb, Cackowski, Janiszewski, Kulesza, Kępisty, Kraszewski. Ponadto grał: zaw. testowany II.

KS Wąsewo - GKS Andrzejewo 2:3
Bramki: A. Piwoński x2, Korzeb,
GKS Andrzejewo: zaw. testowany I - Wnorowski, Pac, Kraszewski, Rybiński, Saniewski, Korzeb, zaw. testowany II, Rakowiecki, Kępisty, A. Piwoński. Ponadto grali: Brzozowski, Rosiński, Predel.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.