Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


MKS Małkinia z remisem. W niedzielę jadą do lidera

Zespół Rafała Marcyniuka rozegrał ostatnie spotkanie przed wznowieniem rundy wiosennej w Klasie Okręgowej.

2022/08/modernizacja-obiektu-pilkarskiego-fot-urzad-gminy-malkinia-gorna-jpg_6304bf3e973e4

- Tego meczu nie było wcześniej w planach ale z racji bliskiej odległości i ciekawego przeciwnika kto mógł z zawodników pojechał i rozegraliśmy całkiem udany sparing - mówi szkoleniowiec. 

Do drużyny dołączył Cezary Giziński - wieloletni zawodnik, który zdecydował się wrócić i przez jakiś czas pomóc drużynie z racji tego, że są różne sytuacje: kartki, kontuzję i inne obowiązki jak praca czy szkoła zawodników. Powrót został okraszony bramka dającą remis w sparingu. 

Do zespołu wróci Kamil Suszczyński, który z racji innych obowiązków musiał zrobić przerwę w treningach, ale na tyle ile będzie tylko możliwe będzie do dyspozycji trenera w rundzie wojennej. 

Orlęta Czyżew - MKS Małkinia 2:2 (1:1)
Bramki: Zawistowski, Giziński 
MKS Małkinia: Godlewski - K. Sadowski, Rostkowski, P. Maliszewski, Kraszewski, Macioch, Han, Kalbarczyk, Chlubicki, Zawistowski, Giziński.

Przed zespołem start rundy wiosennej. Na inaugurację Michał Zawistowski i spółka zagrają na wyjeździe z liderem - Orłem Unin. Mecz odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Gończycach. 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.