Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki


Aleksander Cydejko i Kacper Podbielski mistrzami!

W Markach odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Karate Kyokushin. Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai reprezentowało dwunastu zawodników. 

2023/03/img-8166-jpg_64120ca3b9774

Dwóch z nich sięgnęło po tytuły mistrzowskie. Aleksander Cydejko w kategorii juniorów -60 kg poprawił swój wynik z ubiegłego roku (II miejsce) oraz Kacper Podbielski w kategorii juniorów młodszych - 75kg. Obaj zawodnicy stoczyli świetne pojedynki, wygrywając w świetnym stylu zarówno w eliminacjach, jak też w finałach.

Pięciu zawodników wywalczyło również brązowe medale; Adam Kwasiborski w kategorii młodzików -55 kg, Wiktoria Tararuj w grupie młodziczek -50 kg, Amelia Jachna wśród juniorek +60 kg, Przemysław Wielądek w kat. juniorów młodszych -50 kg oraz Franciszek Dorosz wśród juniorów młodszych +70 kg.

W zawodach wzięło udział 307 zawodników z 28 klubów. Zawody rozegrano dla kategorii młodzików, juniorów młodszych, juniorów i seniorów. Podczas zawodów sensei Radosław Grabowski pełnił funkcję sędziego, a sensei Tomasz Marcjaniak był sekundantem i opiekunem zawodników. W klasyfikacji medalowej Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai zajął ósme miejsce.

Organizatorem zawodów był Okręgowy Związek Karate Kontaktowego Województwa Mazowieckiego oraz Stowarzyszenie Highlander Combat Academy.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.