Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Idzie ciepło. Prognoza pogody na najbliższe dni

W czwartek temperatura maksymalna wyniesie od 4 stopni Celsjusza na Warmii i Suwalszczyźnie, przez 7 st. C w centrum kraju, do 9 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany.

2021/03/pogoda-zima-wiosna-4-jpg_603cd288d24f1

Piątek zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami, na południu będzie się także wypogadzać. Termometry pokażą maksymalnie od 7 st. C na Suwalszczyźnie, przez 10 st. C w centrum kraju, do 12 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Powieje południowo-wschodni, umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach osiągając prędkość do 50-60 km/h.

Na sobotę prognozowana jest pochmurna aura, ale wszędzie pojawią się rozpogodzenia. Temperatura maksymalna wyniesie od 9 st. C na Podlasiu, przez 12 st. C w centralnej części kraju, do 14 st. C na Dolnym Śląsku. Będzie wiać południowo-wschodni, umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach osiągając do 60 km/h. 

 

Źródło: x-news.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.