Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Będzie ciepło, ale jak bardzo? Prognoza pogody na weekend

Pogoda w najbliższych dniach zapowiada się bardziej wiosennie. Miejscami może się chmurzyć i popadać, ale w wielu regionach niewykluczone są też chwile ze słońcem. Ociepli się.

2023/02/zima-pogoda-fot-ostrowmaz24-01-jpg_63da227780515

Piątek upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia. Miejscami jest szansa na słońce. Temperatura maksymalna sięgnie od 7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr, wiejący z południowego wschodu, będzie słaby i umiarkowany, miejscami może silniejszy.

Sobota zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami. Na Pomorzu możliwe są słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 9 st. C na Podlasiu do 16 st. C na Dolnym Śląsku. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr.

W niedzielę możemy spodziewać się umiarkowanego i dużego zachmurzenia. W zachodniej części kraju prognozowane są opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego zachodu. 

Źródło x-news.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.