Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Zespół "BezWianka" zaprasza na wspólne obchody 20-lecia działalności!

Zespół Pieśni i Tańca "BezWianka" to niezwykle utalentowana grupa artystyczna, która w tym roku świętuje swoje 20-lecie działalności. To wspaniała okazja, aby zastanowić się nad ich osiągnięciami i docenić ich wkład w kulturę ludową.

2023/03/zespol-bez-wianka-zaprasza-na-obchody-20-lecia-dzialalnosci-fot-miejski-dom-kultury-w-ostrowi-mazowieckiej-png_64141a5eb4e45 Fot. Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej

Zespół "BezWianka" powstał w 2003 roku z inicjatywy Bożeny Jakubczyk, instruktora i choreografki. Początkowo grupa składała się z około 60 osób, ale obecnie liczy 28 członków. Przez lata działalności zespół zmieniał się, ale zawsze zachowywał swój unikalny styl i poziom artystyczny. Jubileusz 20-lecia działalności to wyjątkowy moment dla zespołu "BezWianka". Wszyscy miłośnicy kultury ludowej oraz sympatycy zespołu są serdecznie zaproszeni na wspólne obchody, które odbędą się 22 kwietnia o godz. 17.00 w Klubie 22 Wojskowego Ośrodka Kartograficznego w Komorowie, przy ulicy płk. dypl. Ludwika Bociańskiego 1. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie wolny, co stanowi dodatkową zachętę dla wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Zespół "BezWianka" to grupa ludzi z pasją i ogromnym talentem. Przez lata swojej działalności wielokrotnie brał udział w różnych wydarzeniach, odnosząc wiele sukcesów zarówno na scenie lokalnej, ogólnopolskiej, jak i międzynarodowej. Ich występy to połączenie piękna, energii, radości i tradycji, które przyciągają uwagę publiczności i zachwycają swoim profesjonalizmem. Oprawą muzyczną zespołu zajmuje się Roman Szydlak, a instruktorami śpiewu są Dorota Białkowska i Bartłomiej Łochnicki. Dzięki ich współpracy oraz zaangażowaniu każdy występ zespołu "BezWianka" to niezapomniane przeżycie dla publiczności.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.