Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Ostrowianka z dużymi brawami

Zespół Ostrowianki Ostrów Mazowiecka ma za sobą udany turniej - Warsaw Ultra Cup, w którym wystąpiły najlepsze drużyny w roczniku 2015 w mazowieckim.

2023/03/ostrowianka-jpg_64142debf0e8d

Podopieczni Wojciecha Syposza wywalczyli szóste miejsce. W eliminacjach wywalczyli trzecie miejsce. Na inaugurację ograli 1:0 KS Ursynów. Następnie przegrali 0:4 z Radomiakiem Radom, wygrali 3:1 z Białymi Orłami Warszawa, musieli uznać wyższość Varsovii Warszawa, ulegając 3:10, pokonali 2:1 Polonię Warszawa, zremisowali 1:1 z FC Lesznowolą oraz ograli 1:0 Amatora Moszewo. 
W pierwszym starciu o miejsca 5-8 pokonali 1:0 Star Starachowice, zaś w meczu o szóstą lokatę przegrali 0:3 z Legią Warszawa.

Najlepszym zespołem okazała się Varsovia, która w finale pokonała 3:1 Przyszłość Góry. Na najniższym stopniu podium rywalizację zakończył BV Warsaw Academy, pokonując 5:3 Radomiaka Radom.

Ekipa Ostrowianki wystąpiła w składzie: Aleksander Grabowski, Kacper Biszewski, Ksawery Brodzik, Piotr Mierzejewski, Paweł Mierzejewski, Aleksander Chojnowski, Jan Bednarczyk. Trener: Wojciech Syposz.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.