Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


Skarb Kibica MKS Małkinia

Już w ten weekend pierwszy mecz o punkty rozegra MKS Małkinia. Ekipa Rafała Marcyniuka w spotkaniu Klasy Okręgowej zmierzy się w Gończycach z liderem - Orłem Unin. Przedstawiamy skarb kibica drużyny.

2022/11/mks-malkinia-jpg_63721bb3bbf68

Małkiński Klub Sportowy Małkinia
Trener: Rafał Marcyniuk 
Prezes: Łukasz Fidorczuk 

BRAMKARZE
Dominik Sekuła, Krystian Godlewski 
OBROŃCY
Krzysztof Krawczyk, Damian Pawłowski, Przemysław Maliszewski, Dawid Rostkowski, Cezary Giziński, Kamil Suszczyński 
POMOCNICY
Adam Najgrodzki, Mateusz Rutkowski, Marcin Kraszewski, Piotr Chlubicki, Cezary Maliszewski, Szymon Macioch, Damian Han, Mateusz Fydrych, Jakub Kalbarczyk, Rafał Siwek, Krystian Sadowski 
NAPASTNICY
Bartosz Składanowski, Michał Zawistowski, Marcin Sadowski
PRZYBYLI: Krystian Godlewski (wznowienie treningów po kontuzji), Cezary Giziński, Rafał Siwek (obaj powrót po dłuższej przerwie).
ODESZLI: Bartosz Dawidczyk, Aron Bordziak

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.



Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.