Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Inne


Do szachowej walki! Zapisy na II otwarty turniej "Królewskie Szachy" w Starej Ruskołęce

W Starej Ruskołęce odbędzie się II otwarty turniej "Królewskie Szachy". Nie zwlekaj i już teraz zgłoś swoją chęć udziału!

2023/03/turniej-krolewskie-szachy-fot-urzad-gminy-andrzejewo-jpg_6414687a10557 Fot. Urząd Gminy Andrzejewo

Wszyscy miłośnicy szachów są zaproszeni na II otwarty turniej "Królewskie Szachy" w Szkole Podstawowej w Starej Ruskołęce, który odbędzie się w niedzielę 26 marca o godzinie 10.00. Turniej jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych, bez wpisowego, co oznacza, że każdy może wziąć w nim udział. Organizatorzy przyjmują zapisy do wtorku 21 marca do godziny 20:00. Rejestracja odbywa się poprzez e-mail: sp.stararuskoleka@wp.pl lub esobocinska@interia.pl.

Turniej będzie rozgrywany systemem szwajcarskim, co oznacza, że każdy uczestnik zagra z taką samą liczbą przeciwników o podobnym poziomie umiejętności. System szwajcarski jest jednym z najczęściej stosowanych w turniejach szachowych, ponieważ pozwala na wyłonienie zwycięzcy bez konieczności rozgrywania meczów eliminacyjnych. W turnieju zostaną rozegrane 7 rund, a tempo gry wynosić będzie 10 minut + 5 sekund na każde posunięcie.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.