Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Ruszają zapisy na warsztaty "Kreatywne Historie" - tym razem uczestnicy wykonają piękną palmę wielkanocną!

Muzeum Dom Rodziny Pileckich organizuje po raz kolejny warsztaty "Kreatywne Historie", dzięki którym mieszkańcy mogą twórczo spędzić czas. Tym razem na spotkaniu uczestnicy wykonają palmę wielkanocną.

2023/03/zapisy-na-warsztaty-kreatywne-historie-fot-muzeum-dom-rodziny-pileckich-jpg_641476f2e4c13 Fot. Muzeum Dom Rodziny Pileckich

Ruszają kolejne warsztaty "Kreatywne Historie" organizowane przez Muzeum Dom Rodziny Pileckich, które wzbudzają zainteresowanie wśród osób lubiących twórczo spędzać czas. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję wykonać piękną i tradycyjną ozdobę wielkanocną - palmę. Warsztaty odbędą się w niedzielę 26 marca, a uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy - pierwsza grupa rozpocznie zajęcia o godzinie 11:00, a druga o godzinie 13:00. Dzięki temu każdy będzie miał szansę na wzięcie udziału w warsztatach.

W trakcie zajęć uczestnicy będą mogli nauczyć się techniki wykonywania tradycyjnej palmy wielkanocnej. Warsztaty "Kreatywne Historie" to nie tylko okazja do zdobycia nowych umiejętności manualnych, ale również możliwość poznania historii. Aby wziąć udział w warsztatach, należy dokonać wcześniejszej rezerwacji pod numerem telefonu 786 199 196 lub poprzez adres mailowy: kpiedziak@muzempileckich.pl. Zapisy są już dostępne, dlatego warto się spieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.