Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


Cenna zdobyć zespołu z Wąsewa

Ekipa Adriana Orłowskiego rozpoczęła rok rozgrywkowy od podziału punktów.

2022/05/ks-wasewo-jpg_627ce9191fb01

KS Wąsewo zremisował na wyjeździe z Soną Nowe Miasto. Gospodarze prowadzili po trafieniu w 19 minucie Macieja Załęckiego. Po niespełna kwadransie drugiej połowy wynik ustalił Marcin Kapica.

W najbliższy weekend nasi gracze zainaugurują rozgrywki przed własną publicznością. KS podejmie Koronę Karolinowo, która dzisiaj zmierzy się na wyjeździe z Kurpikiem Kadzidło.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.