Ostrovia prowadziła do 94 minuty...

Kolejna strat punktów zespołu z Ostrowi Mazowieckiej.

2023/03/otrovia-jpg_641eeb0807cc7

Zawodnicy Roberta Wilczewskiego zremisowali 1:1 w spotkaniu wyjazdowym z Wkrą Sochocin. Żółto-zieloni do przerwy wygrywali po trafieniu Piotra Zachei. Gospodarze zdołali wyrównać w czwartej minucie doliczonego czasu gry po stałym fragmencie gry, a dokładniej po rzucie rożnym.

W następnej kolejce Ostrovia zagra na własnym boisku z Konopianką Konopki. Spotkanie odbędzie się 2 kwietnia. Początek o godz. 11:00.

Wkra Sochocin - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:1 (0:1)
Bramki: 90+4' - Zacheja 14'.
Ostrovia: Grunwald - Zadrożny (68' Wojdak), Wątróbski, K. Małkiński, E. Barzał, Krakowiak, K. Rogalski (46' Augustyniak), Zacheja (48' J. Małkiński), R. Wilczewski (85' Kordyszewski), D. Płotczyk (46' Krystosik), Waracki.