Pogoda w Święta Wielkanocne okaże się łaskawa dla mieszkańców zachodnich regionów kraju. Tam można spodziewać się chwil ze słońcem, na pozostałym obszarze aura będzie pochmurna i deszczowa. Do Polski zacznie płynąć cieplejsze powietrze. Sprawdź najświeższą prognozę pogody na Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny.
W piątek będzie pochmurno z przejaśnieniami. Pojawią się opady deszczu oraz początkowo na krańcach zachodnich i południowych popada deszcz ze śniegiem. W górach, powyżej 1000 metrów nad poziomem morza, wystąpią opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 12 st. C na Podlasiu. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z kierunków zmiennych.
Sobota przyniesie duże zachmurzenie z opadami deszczu w północnej części kraju. Na pozostałym obszarze Polski nie powinno padać. Termometry pokażą maksymalnie od 7 st. C w Małopolsce do 13 st. C na Podlasiu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni.
W Niedzielę Wielkanocną wypogodzi się na Dolnym Śląsku. W pozostałych regionach będzie pochmurno z opadami deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie od 10 st. C na Podkarpaciu do 13 st. C na Suwalszczyźnie. Będzie wiać słaby i umiarkowany, północno-wschodni wiatr.
Poniedziałek Wielkanocny przyniesie pogodną aurę w zachodniej części kraju. Poza tym niebo będzie pokryte chmurami i popada deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 11 st. C na Podkarpaciu do 15 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, z kierunków wschodnich.
Źródło: x-news.pl
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.