Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Taniec


Sukcesy grupy z Małkini Górnej na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca

Grupa HIP HOP z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej świętuje swoje sukcesy! Jest to przykład ciężkiej pracy i determinacji, która przynosi wspaniałe efekty.

2023/04/sukcesy-grupy-z-malkini-gornej-na-ogolnopolskim-festiwalu-tanca-fot-gminny-osrodek-kultury-i-sportu-malkinia-gorna-jpg_643d26eb20e94 Fot. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej

W dniach 14-15 kwietnia grupa HIP HOP z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej brała udział w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "Zakręceni na taniec", który odbył się w Markach pod Warszawą. Występ został nagrodzony medalami, a zdobyte miejsca to III miejsce w kategorii Out Style - Street Dance (grupy 13-15 lat) oraz III miejsce w kategorii Duety dla Kornelii Sobieskiej i Julii Zawiszy. Oprócz tego Nikola Pasztaleniec jedna z członkiń grupy zdobyła złoty medal w kategorii Hip Hop solo. To ogromny sukces dla całej grupy oraz dla trenera, którym jest Kamil Brewczuk ze Szkoły Tańca Latino Fever.

Grupa HIP HOP z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej jest przykładem na to, że ciężka praca i determinacja przynoszą wspaniałe efekty. Uczestniczenie w takim festiwalu to nie tylko okazja do prezentacji swoich umiejętności tanecznych, ale również do zdobycia nowych doświadczeń i poznania innych zespołów z całej Polski.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.