dodano: ,

| Strona główna | Ostrów Mazowiecka | |


Dobry dietetyk w obiekcie MOSiR

Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia uruchamia w obiekcie MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej ul. Henryka Trębickiego 10 specjalistyczną poradnię dietetyczną.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej na indywidualne porady dietetyczne, podczas których przeprowadzone zostaną dokładne wywiady żywieniowe, łącznie z analizą zdrowia i składu ciała.

Dzięki temu klienci pływalni miejskiej będą mogli skorzystać z profesjonalnej opieki dietetyka specjalizującego się w problematyce nadwagi oraz żywieniowego leczenia chorób metabolicznych zarówno dorosłych jak i dzieci.


Zakres usług:
1. Ocena stanu odżywienia.
2. Redukcja wagi i poprawa jędrności ciała.
3. Pomoc w niedowadze.
4. Diety w chorobach.
5. Żywienie w sporcie.
6. Żywienie w ciąży.
7. Żywienie dzieci.

Po takim spotkaniu każdy z pacjentów otrzyma indywidualny program żywieniowy uwzględniający miesięczny jadłospis - wszelkie informacje można uzyskać w Poradni Dobry Dietetyk pod telefonem 602 421 702 i na stronie www.dobrydietetyk.pl.

Pływalnia to miejsce, gdzie ludzie dbają o swoje zdrowie i kondycję.

Stawiamy na zdrowy styl życia. W ramach rozszerzonego zakresu usług klientom zostanie zaproponowane kilka pomysłów na to, jak zadbać o siebie i jak zmienić swoje nawyki żywieniowe.

W ramach funkcjonowania poradni prowadzony będzie także szeroki zakres działań promocyjnych, podczas których pacjenci będą mogli skorzystać m. in. z konsultacji dietetycznych, uzyskania bezpłatnych badań masy i składu ciała oraz udziału w ciekawych wykładach i prelekcjach.

O terminach tych akcji będziemy informować na bieżąco.

Warto też zaglądać na strony internetowe www.mosir.ostrowmaz.pl i www.dobrydietetyk.pl.


Dodaj komentarz