Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Ciepło, ale mogą występować burze. Pogoda na najbliższe dni

 W niedzielę dopisze słoneczna aura. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 21 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu.

2021/05/pogoda-wiosna-fot-ostrowmaz24-19-jpg_60a384e811063

W poniedziałek pogoda nie ulegnie zmianie. Dalej będzie ciepło i słonecznie. We wtorek na zachodzie kraju możliwe będą burze. Temperatura dalej będzie wysoka.

 

Źródło x-news.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.