Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Inne


"Majówka w Rostkach Wielkich". Rodzinna integracja i wspaniałe atrakcje! (zdjęcia, wideo)

W Rostkach Wielkich odbyła się impreza zorganizowana w ramach kampanii "Postaw na rodzinę", która była idealną okazją do wspólnego spędzenia czasu w grodzie rodziny i przyjaciół. Wydarzenie oferowało wiele licznych atrakcji, tj. konkursu, występy, czy też pyszny grill.

2023/05/majowka-w-rostkach-wielkich-fot-ostrowmaz24-jpg_646b474c5ac83

W sobotę 20 maja malownicza miejscowość Rostki Wielkie napełniła się radosnym gwarem i dźwiękami muzyki podczas wydarzenia pn. "Majówka w Rostkach Wielkich". Impreza ta, zorganizowana w ramach kampanii "Postaw na rodzinę", przyciągnęła mieszkańców okolicy, oferując mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 15.00 meczem piłki nożnej dla dzieci, który stanowił doskonałą rozgrzewkę i wprawił wszystkich w sportowy nastrój. Następnie o 16.00 odbył się gminny konkurs kulinarny "Majówkowe pierogi". Uczestnicy mieli okazję pokazać swoje kulinarne umiejętności, a jury miało niełatwe zadanie wyłonienia zwycięzców. Kolejnym punktem programu był konkurs profilaktyczny "Bezpieczni w wakacje - bezpieczni na co dzień", który służył przypomnieniu najważniejszych zasad bezpieczeństwa. O godz. 17.00 wójt gminy Małkinia Górna, Bożena Kordek, dokonała oficjalnego otwarcia imprezy i wręczyła nagrody dla zwycięzców konkursów.

Atmosferę dodatkowo podgrzewały występy zespołu ludowego "Małkinianka" oraz chóru "Cantilena", a potem koncert zespołu "Dystans". Wspólne śpiewanie wprowadziły publiczność w euforyczny nastrój, który utrzymał się aż do późnych godzin nocnych, kiedy to odbyła się dyskoteka pod gwiazdami.

Na terenie pikniku można było skorzystać z wielu atrakcji, takich jak pokazy baniek mydlanych, zabawy integracyjno-techniczno-ruchowe, gry i zabawy sportowe, modelowanie balonów, tatuaże brokatowe, czy też dmuchańce dla najmłodszych. Dla tych, którzy czuli głód, dostępne były stoiska z grillem, watą cukrową i popcornem.

Podczas "Majówki" nie zabrakło również stoisk promocyjnych Urzędu Gminy oraz informacyjnych Ośrodka Pomocy Społecznej w Małkini Górnej. Mieszkańcy mieli okazję dowiedzieć się więcej o działalności tych instytucji.

"Majówka w Rostkach Wielkich" pokazała, jak ważne jest spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Impreza ta była świętem lokalnej społeczności, gdzie radość, zabawa i integracja były najważniejsze. To wydarzenie pokazało siłę i wartość bliskości.

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: "Majówka w Rostkach Wielkich". Rodzinna integracja i wspaniałe atrakcje! (zdjęcia, wideo)

1/115
2/115
3/115
4/115
5/115
6/115
7/115
8/115
9/115
10/115
11/115
12/115

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.