Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Będą i chwile słoneczne, i burzowe. Prognoz pogody na najbliższe dni

Środa w pasie od Pomorza, przez Kujawy, Ziemię Łódzką i Świętokrzyską, po Górny Śląsk, Małopolskę i Podkarpacie przyniesie pochmurną aurę z opadami i burzami (10-20 l/mkw. i porywy wiatru 60-80 km/h). Mieszkańcy innych regionów mogą liczyć na pogodną aurę. Na termometrach zobaczymy od 17 st. C na południu kraju do 24 st. C na Podlasiu. Powieje zmienny, słaby i umiarkowany wiatr. 

2021/05/pogoda-wiosna-fot-ostrowmaz24-23-jpg_60a38523ac506

Czwartek zapowiada się przeważnie pogodnie, jedynie we wschodniej części kraju możliwy jest słaby, przelotny deszcz o sumie wynoszącej do 0,5 l/mkw. Termometry wskażą od 19 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 23 st. C na Podlasiu. Słaby i umiarkowany wiatr będzie zmienny. 

W piątek w Polsce spodziewana jest pogodna aura. Temperatura w ciągu dnia wyniesie maksymalnie od 17 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 21 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, wiatr zachodni.

Źródło x-news.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.