Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Dzień Mamy pełen atrakcji - Środowiskowy Dom Samopomocy zaprasza do wspólnego świętowania!

Środowiskowy Dom Samopomocy zaprasza na Dzień Mamy pn. "Kram dla mam", który odbędzie się już w ten piątek! W programie m.in. stoisko z rękodziełem, spotkanie z alpakami, słodki poczęstunek oraz wiele innych. To będzie wyjątkowy dzień pełen radości i niespodzianek.

2023/05/kram-dla-mam-z-sds-fot-urzad-miasta-ostrow-mazowiecka-jpg_646db4f865cfa Fot. Urząd Gminy Ostrów Mazowiecka

Nie ma większego święta dla wszystkich matek niż Dzień Mamy! Z tej okazji Środowiskowy Dom Samopomocy przygotował wyjątkowy event - "Kram dla mam". Wydarzenie to zaplanowane jest na piątek 26 maja i odbędzie się w godzinach 10.00 - 14.00 przed budynkiem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Warchalskiego 3. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, które z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń i przeżyć. Wśród nich znajduje się stoisko z rękodziełem, gdzie goście będą mogli podziwiać i nabyć unikalne, ręcznie wykonane przedmioty. To doskonała okazja, aby zrobić oryginalny prezent dla mamy albo dla siebie.

Kolejną atrakcją, która na pewno przyciągnie tłumy, jest spotkanie z alpakami. Te sympatyczne, łagodne zwierzęta z pewnością zapewnią mnóstwo radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Pamiętajcie, to niecodzienna okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia! Nie zabraknie też słodkiego poczęstunku - miłośnicy słodkości na pewno znajdą coś dla siebie. Czy jest lepszy sposób na świętowanie Dnia Mamy niż delektowanie się pysznym ciastem w towarzystwie bliskich?

Miłośnicy przyrody będą mogli wziąć udział w sadzeniu roślin. To nie tylko okazja do nauczenia się czegoś nowego, ale także sposób na uczczenie tego ważnego dnia w sposób przyjazny dla środowiska. Na koniec organizatorzy przygotowali tajemniczą niespodziankę. Co to będzie? Tego dowiemy się dopiero w piątek. Na pewno warto przyjść i się przekonać!

Środowiskowy Dom Samopomocy z radością zaprasza wszystkie mamy, ich rodziny i wszystkich, którzy chcą świętować ten szczególny dzień. Przyjdźcie i cieszcie się z nami!

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.