Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Inne


Gminny Dzień Dziecka w Nurze: Święto pełne atrakcji i radości!

Urząd Gminy Nur wraz z innymi organizatorami zapraszają wszystkich mieszkańców na Gminny Dzień Dziecka. To wyjątkowa okazja do integracji lokalnej społeczności, radości i niezapomnianych wrażeń. Do zobaczenia!

2023/05/gminny-dzien-dziecka-w-nurze-fot-urzad-gminy-nur-jpg_646dc9b16b793 Fot. Urząd Gminy Nur

Urząd Gminy Nur, Rada Rodziców oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych mają przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców, szczególnie najmłodszych, na Gminny Dzień Dziecka. Wydarzenie to, znane ze swojej radości i pozytywnej atmosfery, odbędzie się w piątek 2 maja o godzinie 15.00 na placu przy Szkole Podstawowej w Nurze. Organizatorzy, dbając o najwyższy poziom zabawy, przewidzieli dla uczestników całą moc atrakcji. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Wszystkie maluchy będą miały szansę wziąć udział w animacjach dla dzieci, gdzie poznają nowe umiejętności, rozwiną swoją kreatywność i spędzą czas w sposób edukacyjny.

Dla tych, którzy uwielbiają przygody i niecodzienne doznania, przygotowane zostały dmuchańce. Ten rodzaj aktywności zapewnia doskonałą rozrywkę, a przy tym jest całkowicie bezpieczny. Z kolei miłośnicy piękna i sztuki docenią strefę malowania twarzy i robienia tymczasowych tatuaży.

Wśród atrakcji nie zabraknie też maskotek, które zawsze wywołują uśmiech na twarzach dzieci. To wspaniała okazja, aby zrobić pamiątkowe zdjęcia i stworzyć niezapomniane wspomnienia. Ponadto dzieci będą miały okazję z bliska przyjrzeć się sprzętowi strażackiemu, co nie tylko dostarczy im radości, ale także pomoże zrozumieć, jak ważna jest rola strażaków w naszej społeczności. Na koniec dnia, organizatorzy zapraszają na ognisko, gdzie wszyscy będą mogli podzielić się swoimi wrażeniami z dnia. Wszystko to, aby uczcić ten wyjątkowy dzień, kiedy to dzieci są w centrum uwagi.

Gminny Dzień Dziecka w Nurze to nie tylko okazja do dobrej zabawy, ale także możliwość integracji lokalnej społeczności. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania i gwarantują niezapomniane chwile pełne radości i zabawy.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.