Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Zaproszenie na spotkanie z redaktorem Stanisławem Michalkiewiczem - "Trzy wojny - teraźniejszość i historia"

Stowarzyszenie Ruch Kontroli Wyborów Oddział Ostrowski zaprasza mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej i okolic na spotkanie ze znanym dziennikarzem, publicystą i pisarzem, redaktorem Stanisławem Michalkiewiczem. Goście będą mieli okazję porozmawiać z redaktorem i zakupić jego książki. 

2023/05/spotkanie-z-redaktorem-michalkiewiczem-jpg_646e147d99343

Stowarzyszenie Ruch Kontroli Wyborów Oddział Ostrowski ma przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej i okolicznych miejscowości na wyjątkowe spotkanie ze znanym dziennikarzem, publicystą i pisarzem - redaktorem Stanisławem Michalkiewiczem. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę 27 maja o godzinie 17.00 w Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej, położonym przy ulicy Lubiejewskiej 158. Spotkanie z redaktorem Michalkiewiczem to niepowtarzalna okazja do rozszerzenia perspektywy na otaczającą nas rzeczywistość, jak również do zgłębienia naszej narodowej historii. Michalkiewicz jest postacią niewątpliwie inspirującą. Znany jest z niezależnego i krytycznego spojrzenia na świat, politykę i społeczeństwo. Jego książki i artykuły przyciągają liczne grono czytelników swoją oryginalnością i głębią.

Tematem przewodnim spotkania będzie "Trzy wojny - teraźniejszość i historia". Będzie to okazja do zrozumienia i zreflektowania się nad tym, a Michalkiewicz podzieli się swoimi spostrzeżeniami i analizami na ten temat. Spotkanie nie tylko pozwoli na wysłuchanie ciekawych wykładów, ale również na interakcję z gościem. Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z redaktorem, zadawać pytania oraz podzielić się własnymi spostrzeżeniami i opiniami. Dla fanów twórczości Michalkiewicza to również doskonała okazja do nabycia jego książek. Po spotkaniu będą one dostępne do zakupu, a autor z przyjemnością podpisze egzemplarze dla swoich czytelników.

Zapraszamy serdecznie na to wyjątkowe spotkanie, które z pewnością dostarczy wielu inspiracji i otworzy na nowe perspektywy. Wiedza i doświadczenie redaktora Michalkiewicza to skarb, który warto odkryć, a dyskusja na temat ważnych spraw społecznych i historycznych to zawsze wartościowe doświadczenie. Do zobaczenia w sobotę!

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.