Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


W czwartek możliwe burze, ale weekend będzie pogodny. Prognoza na najbliższe dni

Po środzie z opadami deszczu i burzami, druga połowa tygodnia w wielu regionach kraju zapowiada się słonecznie. Na pogodę w weekend wpłynie wyż, który znad Oceanu Atlantyckiego będzie wciskać się w kierunku Europy Zachodniej i Środkowej.

2023/04/pogoda-wiosna-fot-ostrowmaz24-05-jpg_6448c8db01c3a

Czwartek zapowiada się przeważnie pogodnie. W centrum i na wschodzie kraju możliwe są jednak burze. Termometry wskażą od 19 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 24 st. C na Podlasiu. Słaby i umiarkowany wiatr będzie zmienny. W piątek i sobotę w Polsce spodziewana jest pogodna aura. Temperatura w ciągu dnia będzie oscylować w okolicach 20 stopni Celsjusza. 

Źródło x-news.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.